Máte záujem? Radi vám poradíme.

0944 171 098 info@merbau.sk

0

CEMWOOD CW-2000 / 1000

Ekologický drevený granulát

CEMWOOD CW-2000 je ekologický drevený granulátje na Slovenskom trhu úplne novým ekologickým a ľahkým stavebným materiálom, ktorý sa môže pýšiť širokou škálou využitia či použitia. Skladá z drobných prírodných drevených úlomkov zmiešaných spolu s minerálnymi zložkami, čo ho robí dokonca odolným aj proti hubovitým plesniam.

V akej oblasti sa  využíva?

Drevený ekologický granulát  sa využíva hlavne ako násypový materiál, pomocou ktorého si viete rýchlo, stabilne a efektívne regulovať výšku podlahy a zároveň v jednom kroku aj samotný podklad na podlahe zrovnať.

Ľahký ekologický granulát  teda viete využiť pri rekonštrukciách podláh v starších rodinných domoch alebo bytovkách a všade tam, kde máte rozdielné výšky podláh v rôznych miestnostiach a chcete dosiahnuť jednotnú výšku podláh.

V našich Slovenských podmienkach priam predurčený ako vynikajúca náhrada za škváru, ktorá sa ešte aj v súčasnosti nachádza v nespočetnom množstve starších bytov či domov. Otázka, čím nahradiť škvaru na podlahe aby som moc nezaťažil nosnú konštrukciu, je tak raz a navždy vyriešená vďaka tomuto materiálu.

Mnoho ľudí si možno ani neuvedomuje, že v podstate žijú na škvare, na ktorej zväčša býva hobra a na nej bývajú v asfalte nalepené klasické drevené parkety. Takúto skladbu podlahy by sme mohli označiť ako zdraviu škodlivú. Škvara je považovaná za karcinogén (niekedy môže byť dokonca aj radioaktívna) a z asfaltového lepidla sa vám uvoľňuje asfaltový decht, ktorý dýchate.

Prečo použiť CEMWOOD CW-2000/ 1000?
Nižšie sú bližšie popísané hlavné dôvody, prečo by ste pri rekonštrukciách starších podláh v starších panelových bytovkách či domoch mali použiť rýchly, ľahký, suchý a ekologický, ktorý sa vám v prvom rade môže hodiť ako vynikajúca náhrada škváry na podlahe. Nezabúdajte, že škvara je karcinogén.

  •  Zvuková a tepelná izolácia
  •  Izolačné vlastnosti. Dobre tlmí hluk, teda je to vynikajúca kročajová izolácia a zároveň slúži aj ako tepelná izolácia podlahy.
  •  Ekologický, ľahký, rýchly a suchý stavebný materiál
  •  Granulát pre zrovnávanie podláh patrí do kategórie rýchlych a ľahkých stavebných materiálov, nakoľko sa jedná o suchú metódu zrovnávania nerovných podkladov.
  •  Odolný proti plesniam
  •  Zaťažiteľný ihneď po aplikácii

Drevený ekologický granulát  vám ušetrí veľa času vďaka tomu, že ihneď po aplikácii môžete pokračovať v ďalšej skladbe podlahy. Na granulát viete okamžite položiť osb dosky a máte tak ihneď pripravený podklad pre laminátovú podlahu, vinylovú click podlahu, kobercovú podlahu alebo drevenú podlahu.


Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)