Máte záujem? Radi vám poradíme.

0944 171 098 info@merbau.sk

0

Podlahy

 Drevené podlahy

Z tropických oblastí vám prinášame prírodné teplo a pohodlie v podobe drevených parkiet.

Ponúkame širokú kolekciu parkiet z exotického dreva, ktoré pochádza z rôznych kontinentov a líši sa medzi sebou farbou, kresbou, rozmermi a individuálnymi technickými vlastnosťami. Preto sme schopní uspokojiť akékoľvek estetické a technické požiadavky pre váš interiér a poskytnúť široké možnosti úpravy.


Naše podlahy vynikajúco ladia so svojim okolím nielen v obytných domoch, ale aj v kanceláriách, predajniach, reštauráciách, bankách, športových halách a iných verejných objektoch. Okrem estetickej hodnoty  sú charakteristické tvrdosťou, pevnosťou a ľahkou údržbou s možnosťou mnohonásobnej obnovy. Tvrdosť niektorých exotických drevín je až o 50% vyššia než je tvrdosť dubu. Drevené parkety sú dobrým tepelným a akustickým izolátorom a vynikajúcim regulátorom vlhkosti vzduchu, ktorý nevyvoláva alergiu. Podlahy z exotických drevín ponúkame ako masívne parketové vlysy s perom a drážkou, avantgardné podlahy - priemyselné mozaiky a lamelové parkety.


Popri masívnych podlahách ponúkame aj vrstvené drevené podlahy. Vyznačujú sa štruktúrou 2-3 vrstiev lepených kolmo na seba. Hlavnými výhodami vrstvených podláh sú rýchla a jednoduchá pokládka, povrchová úprava je už urobená, výhodnejšia cena, stabilita (lepená štruktúra eliminuje pnutie), možnosť pokládky priamo lepením na podklad, alebo ako plávajúcej podlahy. Nevýhodou je ich kratšia životnosť v porovnaní s masívnou drevenou podlahou (nášľapnou vrstvou z ušľachtilého dreva je iba 4 mm, čo obmedzuje možnosť prebrúsenia na 2 -3 x).


Z vrstvených podláh máme v ponuke veľkoplošné parkety - trojvrstvové parkety s nášľapnou vrstvou 4 mm z masívneho dreva. Stredná vrstva a spodná (protiťahová) vrstva sú z rôzneho masívneho dreva podľa druhu vrchnej nášlapnej vrstvy aby odolala jej ťahu. Spodná vrstva je rovnako hrubá ako vrchná nášľapná vrstva, čo robí tento výrobok mimoriadne spoľahlivým. Ponúkame aj dvojvrstvové parkety - ide o parkety s nášľapnou vrstvou 4mm z masívneho dreva. Spodná vrstva je zo smrekového alebo jedľového dreva. Sú určené iba k celoplošnému lepeniu, a sú povrchovo upravené, takže odpadá zdĺhavé a drahé lakovanie. Dvojvrstvové parkety nahrádzajú klasické parkety.

Množstvo vzoriek podláh si môžete pozrieť v našej vzorkovej predajni na ulici Kukučínova 960, Čadca.

Produkty uvedené na tejto stránke sú za výbornú (akciovú) cenu a dostupné na sklade u dodávateľa . 

Uvedené ceny drevených podláh sú za 1m2 vrátane DPH.
Ďalšie produkty uvádzame v katalógoch, v našej vzorkovej predajni, prípadne pri osobnom stretnutí z dôvodu veľmi širokej ponuky sortimentu.
Objednávku a ďalšie informácie zrealizujeme telefonicky alebo mailom.

Zdarma ponúkame profesionálne zameranie, aby ste nemali obavy z nedostaku alebo prebytku materiálu na realizáciu.Zobrazenie 1 až 12 z 37 (4 stránok)