Máte záujem? Radi vám poradíme.

0944 171 098 info@merbau.sk

0

Drevená terasa

U nás nájdete širokú ponuku drevín, ktoré sú vhodné na použitie vo vonkajšom prostredí. Každá z terasových podláh má svoj charakter a tým pádom vytvára nenapodobiteľnú scenériu. Jedno ale majú spoločné: sú odolné voči poveternostným vplyvom a tvarovo stále, zhotovené zo 100% prírodného materiálu.


Drevo s blahodárnym účinkom


Farba, kresba, vôňa, výrazná štruktúra dreva a príjemný pocit pri chôdzi. Pokojná alebo živá, útulná alebo elegantná alebo plná fantázie - terasové dosky sú veľmi ovplyvnené rozdielnym vkusom svojich majiteľov. Nechajte sa tiež prekvapiť čarom masívnej terasy ...


Vysoká odolnosť, stálosť a originalita


Tuzemské, európske dreviny sa vyznačujú jedinečným charakterom a nenapodobiteľnou kresbou, zatiaľ čo exotické druhy dreva vykazujú skôr rovnomernú štruktúru ale zato sú farebne výraznejšie, stálejšie a majú vysokú životnosť. revo, z ktorého sú vyrábané terasové dosky, odoláva poveternostným vplyvom po dlhé roky. Rozhodujúcim faktorom pre skvelú odolnosť vo vonkajšom prostredí je v prvom rade trvanlivosť dreva (rozdelenie do rôznych tried trvanlivosti). Druhy dreva určené špeciálne pre exteriér a najmä termicky upravené drevá si veľmi dlho udržujú svoj ​​tvar.


 

Množstvo vzoriek podláh si môžete pozrieť v našej vzorkovej predajni na ulici Kukučínova 960, Čadca.