Máte záujem? Radi vám poradíme.

0944 171 098 info@merbau.sk

0

Doprava

Tovar Vám dopravíme kuriérskou službou, DPD, Slovenskou poštou alebo našou dopravou na poštovú adresu uvedenú v objednávke. 

Ponúkame Vám tiež možnosť osobne si prevziať tovar na našom odbernom mieste v Čadci, adresa Kukučínova 960, Čadca 022 01.

Paušálna cena dopravy je 5 € pre všetky produkty okrem drevených podláh a terás, kde Vám môže (nemusí) byť doprava doúčtovaná po telefonickom hovore.
Priemerný čas dodania tovaru je 5 pracovných dní.

Dátum dodania Vám bude avizovaný deň vopred prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. 
Náš pracovník alebo kuriér avizuje doručenie v deň doručenia na telefónne číslo uvedené v objednávke. V prípade, že Vám deň dodania nebude vyhovovať, s kuriérom si dohodnete prvý, poprípade druhý náhradný termín doručenia. Táto služba je bezplatná. 
Pri zaslaní tovaru do zahraničia je cena dopravy vypočítavaná osobitne v závislosti od hmotnosti objednaného tovaru a od krajiny doručenia.

Pre okres Čadca ponúkame osobný odber vo vzorkovej predajni na Kukučínovej ulici v Čadci. V prípade záujmu Vás prosíme o telefonický kontakt alebo uviesť poznámku v objednávke. Vyzdvihnutie tovaru na odbernom mieste v Čadci je zdarma.